Samsung LTM240CT01 24" TFT-LCD panel - Samsung 2493HM monitorból - Jelenlegi ára: 20 000 Ft
Eladó egy Samsung 2493HM monitorból bontott kijelző panel.
Technikai adatok:
Panel Brand: SAMSUNG
Panel Model:   LTM240CT01
Panel Size: 24. 0"
Panel Type: a-Si TFT-LCD, LCM
Resolution: 1920(RGB)× 1200, WUXGA, 94PPI
Pixel Format: RGB Vertical Stripe
Display Area: 518. 4(W)× 324(H) mm
Bezel Opening:   522. 4(W)× 328. 0(H) mm
Outline Size: 546. 4(W)× 352(H) × 36. 3(D) mm
Surface: Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H)
Brightness: 400 cd/m² (Typ. )
Contrast Ratio: 1000: 1 (Typ. ) (TM)
Viewing Angle: 80/80/80/80 (Typ. )(CR≥ 10) [Left / Right / Up / Down]
Display Mode: TN, Normally White, Transmissive
Response Time:   5 (Typ. )(Tr+Td)
Display Colors: 16. 7M   100% sRGB
Lamp Type: 6 pcs CCFL , 50K hours , Without Driver
Frequency: 60Hz  120Hz (60HZ Input) : Embedded MEMC Circuit 120Hz+120Hz : 120Hz Panel+120Hz Backlight 240Hz (60HZ Input) : Embedded MEMC Circuit]
Panel Weight: 3. 40Kgs (Max. )
Signal Interface: LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
Input Voltage: 5. 0V (Typ. )