BT131-800D triak, triacs ,800V 1A, Igt (I-II-III) 3mA, (IV) 7mA . - Jelenlegi ára: 30 Ft
BT131-800D  triak, triacs , 800V 1A,    Igt (I-II-III) 3mA,    (IV) 7mA .