Mean Well HDR-100-24 kapcsolóüzemű tápegység 116980DIN sínre szerelhető kapcsolóüzemű tápegység, 24VDC, 0-3. 83A, 100W.
- DIN sínre szerelhető kapcsolóüzemű tápegység.
- Bemeneti feszültség: 85-264VAC/120-370VDC.
- Kimeneti feszültség: 24VDC, 0-3. 83A.
- Teljesítmény: 92W.
- Méretei: 70mm x 90mm x 54. 5mm.